Your browser does not support flash.

Na přání realizujeme libovolné reklamní focení. V případě využití našich modelek je na focení poskytnuta ještě další zajímavá sleva. Klienti si oblíbili zejména naší cenovou politiku, která na fotografii nahlíží jako na řemeslo a neúčtujeme tak k fotografiím přemrštěné částky za autorská práva a jiná nesmyslná omezení.

 atelier

K focení je možné využít zázemí naše vlastního ateliéru nebo můžeme fotit i v prostorách klienta. Rádi zařídíme celou produkci i postprodukci fotografie.

Neváhejte nás kontaktovat a rozšířit řady našich spokojených klientů.

 

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...