Your browser does not support flash.

Cena modelingové školy pro rok 2016

Cena naší modelingové školy je stanovena podle věku a pohlaví účastníka. Dětský kurz je více zvýhodněn, protože děvčata do 15ti let u naší agentury působí zdarma - pouze jako svůj koníček. Kurz pro muže je zvýhodněn také, protože muži se nemusí učit žádné modelingové otočky a kurz je pro ně mnohem jednodušší.

Cena je velmi výrazně dotovaná agenturou a v žádném případě pro nás nejde o ziskovou aktivitu. Jen za samotnou fotomodelingovou část by účastník zaplatil samostatně více, než za celou modelingovou školu. Naší školu pořádáme hlavně pro to, abychom si vychovali nové tváře pro naše produkční aktivity.

 S velmi zajímavými tvářemi, které zároveň splňují i další kritéria jako jsou výška a typ postavy, navíc rádi uzavřeme i exklusivní smlouvu a investujeme do jejich rozvoje. Taková tvář od nás získá v rámci smlouvy absolvování modelingové školy zdarma, profesionální book a další naše služby. 

Ceník (všech 6 částí modelingové školy*):

 

Dívky do 13 ti let ................. 2.900,- Kč

Dívky nad 13 let ................. 3.900,- Kč

Muži a chlapci..................... 2.900,- Kč

 

Cena je finální a jsou v ní obsaženy všechny součásti modelingové školy, včetně granatovaného zápisu na minimálně 2 roky do naší castingové databáze, provozované na našich webech.

* V ceně je obsažen: Modelingový kurz (3 měsíce), vizážistický workshop, focení fototestů 1, focení fototestů 2, fotoworshop a absolventská přehlídka.

 

 

 

 

 

 

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...