Your browser does not support flash.

Co naše škola obsahuje

Úvod > Modeling > Škola modelingu > Co naše škola obsahuje

Obsah školy modelingu agentury REA models

Naše modelingová škola se skládá ze vzájemně prolínajících 6ti částí. Nejdůležitější částí je kurz modelingu, kterému je v naší škole vyhrazen i největší prostor.

 

- Modelingový kurz

 Čtvrtletní modelingový kurz, ve kterém účastníky naučíme všechny základní modelingové otočky a další průpravu v tzv. "catwalku" (chůze po mole). V kurzu jsou obsaženy i zajímavé přednášky o historii modelingu, o tom co musí modelka umět a znát, přednášky o zdravém životním stylu, etiketě a mnoho dalšího. Součástí kurzu je tak například i přednáška s právníkem ohledně uzavírání (nejen) modelingových smluv. Kurz je i výbornou volbou pro mladé ženy-nemodelky, které se potřebují naučit chodit na podpatku, suveréně vystupovat a zlepšit si svou image.

Celý kurz osobně vede zakladatelka agentury REA models - Naďa Pavlů a při lekcích jí pomáhají i naše modelky.

 

- Vizážistický workshop

 Odpolední workshop s profesionální vizážistkou, kde je účastníkům vysvětleno jak pečovat o svou pleť a vlasy, jakou používat kosmetiku a vše s problematikou související. Účastnicím jsou názorně ukázány i postupy, jakým způsobem by se měly líčit vzhledem ke své barevné typologii a tvaru obličeje.

 

- Fotoworskshop

Odpolední fotografický workshop s naším profesionálním fotografem, kde Vám budou vysvětleny základy pózování, obecné věci a například i ukázky retuší dalších zajímavostí v oblasti. Po absolvování workshopu budete perfektně vědět, jak přijít připravená na focení, jak se u focení chovat. A také, že nemusíte mít mindrák, když se Vám na čele objeví pupínek, protože retuš ho spolehlivě schová. U modelek je velmi oblíbená zejména ukázka "časopisových" retuší, kde jim odhalujeme, že perfektní a 100% křivky modelek u některých fotografií, jsou často i dílem šikovného grafika.

 

- Focení fototestů I

Focení v zajímavých interiérech DK Liberec. Většinou využíváme buď mohutné žulové schodiště nebo strojovnu vzduchotechniky apod. U focení účastník sbírá své první zkušenosti s focením a zároveň šikovní účastníci i první fotky do svého budoucího booku.

 

- Focení fototestů II

Focení druhého fototestu probíhá v prostorách Domu kultury. V případě pěkného počasí fotíme i venku. Focení je individuální, domluvené s fotografem podle časových možností účastníků a fotografa. Cílem je, aby účastník získal další zkušenosti s focením a zároveň získal i potenciální fotografie do svého booku.

 

- Absolvenstká přehlídka a předání certifikátů

Po absolvování všech částí naší modelingové školy ještě absolvent musí projít závěrečnou veřejnou módní přehlídkou. Na přehlídce si tak na vlastní kůži vyzkouší, co práce modelky/modela obnáší a předvede se i svým přátelům nebo rodičům.

Součástí závěrečné přehlídky je i předání certifikátu o absolvování naší modelingové školy. Certifikát může účastník vložit do svého booku a použít ve svém dalším modelingovém působení nebo ho využije i ve svém profesním životopise či doplnění své přihlášky na střední školu.

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...