Your browser does not support flash.

Zajišťujeme i služby DJů na večírky, do klubů nebo taneční party.

Náš dvorní DJ odehrál svůj dynamický set již v mnoha klubech po celé planetě. Vystupoval s mnoha jmény známých DJs, jako je například Alex Gaudino a další.

Na akci jezdí vždy vybaven tou nejlepší dostupnou technikou. Aktuálně používá CD gramofony Pioneer CDJ 2000 a pult DJM 2000. Na přání je možné jeho vystoupení kombinovat i s VJ show nebo vystoupení v DVJ stylu (DJ současně s hudbou odbavuje i hudební klipy a vizualizace).

DJ si můžete objednat pro svou párty nebo klubu na set 2-3 hod. dlouhý. V tomto případě DJ hraje styly od komerčnějšího house po tech. house a electro. Na větších party je možné i domluvit vystoupení v electro-techno stylu.

VIP party, zábavy, svatby - při této variantě zajišťujeme DJ po dobu celého konání party, včetně ozvučení a osvětlení. Na přání je možné zajistit i videoprojekci. DJ hraje komerčnější styly včetně písniček na přání.

 

DJ je možné si objednat i na ples nebo svatbu. U těchto druhů party DJ hraje i písničky na přání, dle Vašich požadavků. Mějte ovšem na paměti, že náš DJ je zaměřen spíše na progresivnější hudební styly a přijíždí vybaven velmi nadstandardní technikou. Doporučujeme proto jeho služeb využívat spíše v případech, že k hudební produkci hledáte zkušeného DJ, který Vám hudbu umí opravdu namíchat.

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...