Your browser does not support flash.

           Naše agentura zajišťuje i samostatné vystoupení VJ. Pokud tedy pořádáte akci, kde potřebujete odbavovat mnohačetné video signály například na velkoplošnou projekci nebo LED obrazovky, neváhejte se na nás obrátit.

           V našem videostudiu můžeme na akci připravit i renderované matriály a vizualizace, například s logy partnerů. Na přání jsme schopni zajistit i složité animované klipy, natočení a sestříhání materiálů ve FULL HD a mnoho dalšího.

           VJ na akci přijíždí s média servery, které jsou plné připravených renderovaných smyček, vhodných k doplnění celkového obrazu scény. Smyčky se dají kombinovat s logy a dalším video materiálem. VJ si standardně na akce přiváží i svou vlastní techniku, zahrnující 8stopou digitální režii s možností pokročilých obrazových triků a efektů a média servery s kapacitním touch screen pro snadnější orientaci.

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...