Your browser does not support flash.

           Ve spolupráci s našimi dvorními dodavateli techniky, se zaměřujeme i na samostatné technické zajištění akcí. Nabízíme zajištění kvalitního osvětlení od malých světelných ramp až po špičkové počítačově řízené show s využitím inteligentních světelných efektů. Trendem v oblasti je i použití LED technologie, která je minimálně náročná na elektřinu. Pro akce můžeme zařídit i elektrifikaci diesel generátorem.

            Na přání zajišťujeme i laserové show a mnoho dalších zajímavých prvků, jako jsou například programovatelné vodní stěny. Vždy využíváme výhradně značkovou techniku renomovaných výrobců, jako je Robe.

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...