Your browser does not support flash.

Realizace akcí na klíč

                Na klíč zařizujeme produkci všech druhů eventových akcí. Umíme zařídit všechno od A až do Z. Od zařízení programu, zajištění umělců, autorských práv a reklamy, až po technickou realizaci akce, osvětlení, ozvučení nebo video projekci.

               Máme bohaté zkušenosti s pořádáním koncertů, party nebo plesů. Stejně jako zábavných produkcí, show a jiných programů.

Produkce na klíč 1Produkce na klíč 2Produkce na klíč 3

               K akcím zajišťujeme i celkové technické zázemí. Stavbu stage, mol a pódií včetně zázemí. Kvalitní osvětlení akce s využitím nejmodernější počítačem řízené techniky. Ozvučení špičkovým systémem, pro velké akce i line array. Samozřejmostí je video projekce a multimediální technika. V případě zájmu můžeme zajistit lasery nebo vodní stěnu.

            Na přání zajišťujeme i kongresy, reklamní kampaně, uvedení produktu a mnoho dalších služeb.

 

 Produkce na klíč 4Produkce na klíč 5Produkce na klíč 6Produkce na klíč 7

Produkce na klíč 8Produkce na klíč 9Produkce na klíč 10Produkce na klíč 11

 

 


Kde působíme?

Zaměřujeme se hlavně na města Liberec, Mladá Boleslav, Teplice a Praha. Naše služby ovšem můžete využít po celé ČR.

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...