Your browser does not support flash.

Akce pro děti

      Pro naše klienty pořádáme i akce pro děti, jako jsou dětské dny, facepainting, Mikulášské besídky, dětské koncerty, soutěže a další podobné akce. Pro tyto účely máme i team zábavných animátorů, dětskou diskotéku a množství rekvizit pro nejrůznější soutěžní stanoviště. Velmi populární jsou z naší produkce i Mikulášské besídky, kde kromě zajímavého programu na děti čeká i fotoateliér a možnost se nechat vyfotit s Mikulášem a jeho družinou.

 Dětské dny, Mikulášské besídky, dětské koncerty, facepainting a mnoho dalšího...


        Při pořádání akcí pro děti spolupracujeme i s předními umělci z této oblasti. Realizovali jsme například mnoho akcí s Dádou Patrasovou, Václavem Upírem Krejčím nebo mnoha dalšími "dětskými celebritami". Oblíbený  je i facepainting, kdy team našich zkušených vizážistek maluje na obličeje dětí obrázky speciálními netoxickými barvami (určenými pro tento účel). Děti si mohou vybrat obrázek i na notebooku a za malý okamžik se změní k nepoznání například na svou oblíbenou pohádkovou bytost.

        V portfoliu našich dětských akcí samozřejmě nechybí ani dětské módní přehlídky. Máme připraven i zábavný program, kdy si pak mohou přehlídku vyzkoušet i děti z řad návštěvníků.

 V minulosti jsme pořádali i tanečně modelingové pobyty pro děti v Chorvatsku nebo soutěže Top dívka.

 

REFERENCE - Podívejte se na krátké reportáže z našich dětských akcí...

 

REA - dětiREA - dětiREA - dětiREA - děti

REA - dětiREA - dětiREA - dětiREA - děti

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...