Your browser does not support flash.

Hostesky

      Na akce našich klientů zajišťujeme samozřejmě i hostesky. Pro tento účel máme největší databázi hostesek v Liberci a celém regionu.

     Všechny hostesky, které posíláme na akce, jsou dívky s bohatými zkušenostmi, které zpravidla absolvovaly i naší školu pro modelky a hostesky. Na V.I.P. akce zajišťujeme i hostesky z řad našich modelek.

HostesHostes

 

Hostes servis ovšem není naší primární aktivitou a proto omezujeme nabízení hostesek jen na neprodejní akce, zpravidla pro naše stálé klienty. Bohužel současně vůbec nepřijímáme nabídky na ochutnávkové akce, ani nedodáváme děvčata pro prodejní akce (kde dívka sama prodává produkt zákazníkovi). Hostes servis pořádáme zpravidla pouze v Liberci, kde máme náš hlavní team hostesek. Pro další lokality už musíme k ceně zakázky připočítávat dopravu dívek.

 

 


Kde je služba dostupná?

Tato služba je zpravidla dostupná pouze v Liberci a blízkém okolí. Pro naše VIP klienty po celé ČR.

Reference

Realizovali jsme na klíč již více než 1000 různých eventových akcí po celé České republice, ale i v zahraničí.

- z toho více než 300 akcí, byly velké multimediální módní show, nejen v Obchodních centrech

- cca 100 konzertů, party a zábavných show

- více než 500 menších VIP módních přehlídek

Podívejte se sami...

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...