Your browser does not support flash.

 

Realizace módních přehlídek a módních show patří mezi naše nejhlavnější produkční aktivity. Za svou historii jsme produkovali již více než 1000 módních přehlídek od malých VIP přehlídek, až po velké multimediální módní show.

Modni show

Vždy se snažíme nejen o to, abychom divákům předvedli oblečení na krásných modelkách, ale hlavně i o to, aby to pro diváka bylo zábavné, atraktivní a nápadité. I při menších módních přehlídkách si proto klienti mohou kromě klasického oblečení a luxusního spodního prádla, vybrat i naše specifické zábavné kolekce. Pro tento typ přehlídek jsme například se značkou Obsessive připravili netradiční sexy kolekci s názvem „Žena každé profese je sexy“. V této kolekci lehce s nadsázkou představujeme odvážné modely a kostýmy letušek, policistek, zdravotních sestřiček a mnoha dalších profesí. Podobných zajímavých kolekcí máme ovšem připravenou celou řadu a proto si u nás každý klient vybere ten pravý program módní přehlídky pro svou akci.

Naší hlavní aktivitou je pořádání velkých módních show, pro obchodní centra.

 Prehlidky pro OCPrehlidky pro OCREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidky

REA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidky

 

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...