Your browser does not support flash.

Pro sezonu 2016 jsme připravili i speciální program módní přehlídky pro kluby a diskotéky.

 

Za jednu cenu mají možnost získat bohatý program s názvem FASHION NIGHT, kde se můžou diváci těšit na 2 vstupy módního show a zároveň hravý set našeho dvorního DJ a případně i VJ program. Náš DJ si navíc na akci přiveze i svou vlastní konzoli s přehrávači Pioneer CDJ 2000 a pult DJM 2000. Na přání je možné kombinovat set i s VJ show (v DVJ stylu), pokud je klub vybaven projekcí. Pak si DJ/VJ přiveze i střihovou režii a media servery. DJ hraje dle typu klubu od komerčněji zaměřeného (i rádiového) house až po techhouse a electro.

První vstup módní show je možné vyhradit pro luxusní značkové oblečení nebo prádlo-plavky, doplněné zajímavými doplňky. Případně je možné si vybrat z naší další bohaté nabídky. Jako druhý vstup doporučujeme naší kolekci "Sexy profese", kde návštěvníkům lehce s nadsázkou předvedeme odvážné modely zdravotních sestřiček, policistek, letušek a mnoha dalšího personálu :-). Kolekci máme připravenou ve spolupráci se společností Obssesive.

Pro cenovou nabídku a informaci o volných termínech, nás neváhejte kontaktovat. Exklusivita show je podtržena tím, že každý večer si vyhrazujeme pro maximálně 1 akci a každý měsíc pořádáme maximálně 1 akci tohoto typu ve stejném regionu.

 

REA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidky

REA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidky

 

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...