Your browser does not support flash.

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A MÓDNÍ SHOW PRO OBCHODNÍ CENTRA

 

Naší hlavní činností v této oblasti je ale příprava velkých módních show pro obchodní centra. Velkých módních show tohoto typu jsme již realizovali více než 300 a proto můžeme nabídnout naše obrovské zkušenosti ke garanci úspěchu akce. Naše módní show stojí vždy na 3 základních pilířích.

 

Prehlidky pro OC

 

Prvním pilířem je originální nápad a koncept celého show. Vždy se snažíme, aby show mělo své určité zaměření, které je pak zpracováno jak v choreografii celé akce, tak volbou hostů a zpracováním scény. Již jsme takto realizovali mnoho show, které si braly jako inspiraci televizní filmy a seriály, hudební klipy, historická období jako je antika, středověk nebo dokonce scifi, vesmír a mnoho dalšího. O úspěchu této formy svědčí i fakt, že některá naše módní show mají rekordní návštěvnost a zájem ze strany návštěvníků. Například na módní show s Ošklivkou Katkou se přišlo podívat více než 7.000 návštěvníků, což je neoficiální český rekord pro módní show tohoto typu v obchodním centru.

Prehlidky pro OCPrehlidky pro OCPrehlidky pro OC

Druhým pilířem je špičkové a technicky pokročilé zpracování celé scény, osvětlení a multimediálních prvků. Standardem našich show je pokročilé počítačově řízené osvětlení a multimediální prvky na plazmových obrazovkách. Naše choreografie jsou připravovány nejen s konkrétní hudbou, ale i s videem pro projekci. Díky video možnostem jsou zároveň i maximálně prezentováni nájemci, protože jejich loga jsou začleněna do dynamické počítačové grafiky, která celé show doprovází. Každý návštěvník tak vždy ví, která kolekce je právě prezentována. Abychom mohli dodržet vysoký standard, na každou akci s námi jezdí vlastní DJ (dýdžej) a VJ (vídkežj), kteří řídí multimediální stránku show.

Prehlidky pro OCPrehlidky pro OCPrehlidky pro OC

Třetím a neméně důležitým pilířem je komunikace s nájemci a komplexní příprava show. Při realizaci show většinu komunikace s nájemci obstaráváme sami a sami řešíme i všechny náležitosti, jako je příprava scénářů nebo odpovědnost za oblečení. Za dlouhá léta v oblasti tak na nás nebyla nikdy řešena ani jediná stížnost ze strany nájemců.

Dobrou zprávou zároveň je, že naše módní show se špičkovou taneční choreografií a jedinečným technickým zázemím nestojí více, než za kolik nabízí své show konkurence. Za dlouhá léta v oblasti se nám podařilo vypilovat náš systém módních show tak, že umíme klientům za jejich rozpočet nabídnout opravdu naprosté maximum. Svůj díl na tom má i to, že většinu naší techniky máme ve vlastní režii a tak nemusíme zařízení draze pronajímat od externích dodavatelů.

 

Prehlidky pro OCPrehlidky pro OCPrehlidky pro OCPrehlidky pro OC

Prehlidky pro OCPrehlidky pro OCPrehlidky pro OCPrehlidky pro OC

Kde je služba dostupná?

Módní přehlídky pro OC děláme po celé ČR a pro VIP klienty i v Polsku, Německu a Slovensku.

Reference

Realizovali jsme na klíč již více než 1000 různých eventových akcí po celé České republice, ale i v zahraničí.

- z toho více než 300 akcí, byly velké multimediální módní show, nejen v Obchodních centrech

- cca 100 konzertů, party a zábavných show

- více než 500 menších VIP módních přehlídek

Podívejte se sami...

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...