Your browser does not support flash.

VIP módní přehlídky pro rok 2016

Pro pořadatele plesů, večírků nebo jiných kulturních akcí nabízíme exklusivní módní přehlídky, které mohou obohatit program události. Módní přehlídka má jako program tu výhodu, že zajímá jak muže, tak ženy. Ženy se podívají na modely a muži se pokochají krásou našich modelek :-).

Je možné si vybrat z velkého množství zajímavých vstupů, které mezi sebou lze i kombinovat a přehlídku připravit ve více vstupech.

REA models - male modni prehlidky

Vstupy pro rok 2016

Sexy profese - V této trochu ulítlé kolekci, představíme návštěvníkům lehce s nadsázkou odvážné modely zdravotních sestřiček, policistek, letušek a mnoha dalšího personálu.

Prádlo a luxusní bižuterie - V této kolekci se mohou návštěvníci těšit na luxusní značkové prádlo doplněné návrhářskou Jabloneckou bižuterií.

4 elements - Kolekce společenských šatů návrhářky Šárky Kasal, inspirovaná 4 elementy, které podle východních učení tvoří tento svět.

Luxusní společenské šaty - V této kolekci Vám představíme luxusní francouzské společenské šaty renomovaných značek.

 

 

 

REA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidky

REA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidkyREA models - male modni prehlidky

Kdo jsme?

Reamodels je modelingová a produkční agentura, která zajišťuje módní přehlídky, akce na klíč, video projekce, ozvučení a technické zajištění akcí. Pravidelně pořádáme i modelingové kurzy. Zaměřujeme se na primárně na lokality Liberec, Mladá Boleslav a Praha, ale působíme po celé ČR.

Více o nás

Aktuální casting - ÚNOR 2018

Chcete i Vy patřit do našeho teamu? Stále hledáme nové modelky, fotomodelky a hostesky. Příjímáme samozřejmě i mladé muže. Náš pravidelný jarní casting je naplánován na středu 7.2.2018 v Domě kultury Liberec (vchod B, 2. patro - skleněný salónek). Casting bude probíhat od 15.30...

detail

Módní přehlídka KATEDRY DESIGNU TUL

    Děvčata ze současně probíhající školy modelingu se zúčastnila módní přehlídky katedry designu fakulty textilní TUL. V pondělí 29.2. společně se studentkami TU předvedly návrhářské kolekce. Pro některá z nich to byla jejich první zkušenost.      

detail

Zpracovávám...