Modelingová škola

Věnujeme se samozřejmě i výchově nových modelek, které mají možnost absolvovat naší roční modelingovou akademiin nebo online modelingovou školu. Účast v této škole není ale podmínkou pro spolupráci s naší agenturou. Pokud k nám přijde modelka s dostatečným množstvím zkušeností a splňuje všechny naše nároky, nic nebrání přímé spolupráci a školu samozřejmě absolvovat nemusí.

Filosofie naší modelingové školy je jinak taková, že každý s upřímným zájmem na sobě pracovat, by k tomu měl dostat i příležitost a proto se každý rok snažíme vždy přijmout většinu zájemců. Nemáme v tomto ohledu ani žádné výškové a další požadavky, protože do svých řad neustále hledáme i fotomodelky, kde nejsou požadavky na výšku.

Naše modelingová škola je z velké části dotovaná agenturou, takže zápisné je stanoveno na velmi rozumné úrovni a může si ho dovolit prakticky každý. Tuto aktivitu významně dotujeme zejména proto, že máme upřímný zájem vychovávat kvalitní a zkušené tváře. Nepatříme mezi pseudo agentury, které různé modelingové kurzy živí a reálně žádnou modelingovou činnost ani nevykonávají. Každý rok produkujeme desítky až stovky akcí, na které potřebujeme mít k dispozici kvalitní tým modelek a modelů, hostesek ale i asistentek. Další výhodou naší modelingové školy je, že po absolvování nemusíte uzavírat žádnou exklusivní smlouvu, takže není žádným způsobem omezena vaše další případná kariéra i mimo naší agenturu.

V předloňském roce jsme odstartovali nový projekt roční modelingové akademie a online modelingové výuky pro zájemce z daleka.

Po celý rok se nám hlásí dívky i muži z celé ČR, kteří nejsou schopni každý týden dojíždět na lekce do Domu kultury Liberec. Proto jsme se rozhodli vytvořit takové podmínky, aby veškerá osobní účast na lekcích nebyla podmínkou. Připravili jsme videa k online modelingové akademii, které nahrazují veškeré důležité lekce. Obsahují nejen praktické ukázky, ale i zadání úkolů při nácviku póz a výrazů u focení, chůze a modelingových otoček.

V online modelingové škole máme i spoustu zajímavých přednášek o životním stylu a práci s mimikou, právní poradenství. Velká pozornost je zaměřena na fotomodeling, pózování, přípravu na focení a módní přehlídky, nechybí ukázky z focení i fotoretuší.

Závěrem se všichni absolventi představí i na absolventské přehlídce přímo v Domě kultury Liberec, kde si vše vyzkouší poprvé v praxi a veřejně.

Do modelingové školy můžete naskočit v kterémkoliv termínu během roku. Všechny lekce jsou nahraditelné.

Pokud nechcete projít celou modelingovou školou, zajímá Vás třeba jen focení nebo se jen necítíte se svou výškou na profesionální modeling a přesto máte chuť zažít atmosféru přehlídky, máme pro Vás připraveny různé dílčí možnosti účasti.

  Kontaktní informace

  Věk a pohlaví

  Výška a váha

  Zkušenosti s modelingem

  Fotky

  Chcete nám o sobě ještě něco napsat?

  error: Stahování obsahu není bohužel povoleno.