Modelingová škola

Věnujeme se samozřejmě i výchově nových modelek, které mají možnost absolvovat naší čtvrtletní školu modelingu. Účast v této škole není ale podmínkou pro spolupráci s naší agenturou. Pokud k nám přijde modelka s dostatečným množstvím zkušeností a splňuje všechny naše nároky, nic nebrání přímé spolupráci a školu samozřejmě absolvovat nemusí.

S velmi zajímavými tvářemi, které zároveň splňují i další kritéria jako jsou výška a typ postavy, rádi uzavřeme i exklusivní smlouvu a investujeme do jejich rozvoje. Taková tvář od nás získá v rámci smlouvy absolvování modelingové školy zdarma, profesionální book a další naše služby.

 

Filosofie naší modelingové školy je jinak taková, že každý s upřímným zájmem na sobě pracovat, by k tomu měl dostat i příležitost a proto se každý rok snažíme vždy přijmout většinu zájemců. Nemáme v tomhle ohledu ani žádné výškové a další požadavky, protože do svých řad neustále hledáme i hostesky, kde nejsou požadavky na výšku.

Naše modelingová škola je z velké části dotovaná agenturou, takže zápisné je stanoveno na velmi rozumné úrovni a může si ho dovolit prakticky každý. Tuto aktivitu významně dotujeme zejména proto, že máme upřímný zájem vychovávat kvalitní a zkušené tváře. Nepatříme mezi pseudo agentury, které různé modelingové kurzy živí a reálně žádnou modelingovou činnost ani nevykonávají. Každý rok produkujeme desítky až stovky akcí, na které potřebujeme mít k dispozici kvalitní tým modelek a modelů, hostesek ale i asistentek. Další výhodou naší modelingové školy je, že po absolvování nemusíte uzavírat žádnou exklusivní smlouvu, takže není žádným způsobem omezena vaše další případná kariéra i mimo naší agenturu.

Základem je tříměsíční kurz výuky chůze, modelingových otoček, tanečních choreografií a zajímavých přednášek, který vede osobně zakladatelka agentury, Naďa Pavlů. Čeká na vás i zajímavý fotoworkshop s naším fotografem, kde Vám budou vysvětleny základy pózování, obecné věci a například i ukázky retuší dalších zajímavostí v oblasti. V průběhu absolvování školy na Vás také čekají hned dva oddělené fototesty. Dále se můžete těšit na kosmetický workshop, právnický mini workshop nejen ohledně uzavírání modelingových smluv a mnoho dalšího. Závěrem se všichni absolventi představí i na absolventské přehlídce přímo v Domě kultury Liberec, kde si vše vyzkouší poprvé v praxi a veřejně.

 

 

 

Přirozeně, že ne z každé dívky se po ukončení naší školy stane modelka, ale každá se dozví, co práce modelky obnáší a odchází od nás i sebevědomá a „krásnější“. Umí se totiž správně líčit, tvářit a naučí se „co jí sluší“. Již mnoho dívek jsme naučili najít v sobě tu správnou krásu a i když se z nich potom nestaly modelky, určitě času stráveného s námi nikdy nelitovaly.

Všichni absolventi naší modelingové školy jsou také zařazeny i do fotobanky agentury, ze které čerpají naši klienti a nejrůznější castingové agentury při vyhledávání tváří například pro reklamy a modelingové zakázky.

 

 

  Kontaktní informace

  Věk a pohlaví

  Výška a váha

  Zkušenosti s modelingem

  Fotky

  Chcete nám o sobě ještě něco napsat?